Get Adobe Flash player
Stypendia

Stypendia


Zgodnie z Regulaminem ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń  pomocy materialnej dla  studentów Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji społecznej w Chełmie

student  ma prawo ubiegać się o:

1) stypendium socjalne;

2) stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych;

3) stypendium rektora dla najlepszych studentów;

4) zapomogę.

Student ubiegający się o świadczenia pomocy materialnej składa wniosek na odpowiednim formularzu , stanowiącym załącznik do Regulaminu nr 1,1A,1B,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami i oświadczeniami. Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, specjalnego dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium Rektora dla najlepszych studentów, studenci składają w terminie  do 31 października na rok akademicki  lub semestr zimowy oraz do 28 lutego na semestr letni.

  • Studentowi, który kontynuuje naukę po ukończeniu studiów pierwszego stopnia w celu uzyskania tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego może ubiegać się o stypendium naukowe (stypendium Rektora dla najlepszych studentów).

UWAGA! W przypadku przerwy między studiami pierwszego (licencjackie) a drugiego stopnia (magisterskie uzupełniające) student nie może ubiegać się o stypendium naukowe na rok akademicki w którym podejmuje studia.Regulamin stypendialny w roku akademickim 2012/2013 zmieniony Rozporządzeniem Rektora z dn. 14.01.2014 r.

 


Załączniki:


galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Najczęściej czytane

Upływa termin składania wniosków stypendialnych

Studencie!Termin składania wniosków stypendialnych upływa 31 października br.Skorzystaj ze stypendium...

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...
Odsłon : 1931739
#