Get Adobe Flash player

Dlaczego studia podyplomowe ??

Konieczność ciągłego rozwoju kwalifikacji jest oczywista dla ludzi poważnie myślących o swojej karierze zawodowej. Próbując nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku pracy, zmieniamy zawody kilka razy w życiu. Również rozwijając karierę w jednej wybranej dziedzinie, niezbędne jest stałe zwiększanie własnych kwalifikacji. Okazją do rozwoju zawodowego w wybranym obszarze, jak i zdobycia nowych profesjonalnych umiejętności, są studia podyplomowe.

 

  • Jakie studia wybrać by inwestycja się opłaciła? Na jakiej uczelni? Czym się kierować?

 

Studia podyplomowe zwiększają szansę na wyższe zarobki. Warto zatem przyjrzeć się potrzebom pracodawców i poszukać takich obszarów, w których studia budują naszą przewagę konkurencyjną na tle innych osób funkcjonujących na rynku pracy. Następnie należy dokładnie zapoznać się z programem studiów i tzw. sylwetką absolwentów wybranego kierunku i mieć jasną wizję, jakie stanowisko docelowo nas interesuje. Połączenie wiedzy i umiejętności z danej dziedziny z własnymi zainteresowaniami zwiększy szansę na sukces zawodowy.


Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie proponuje trzynaście kierunków studiów podyplomowych. Który z nich wybrać?

Nasze propozycje studiów podyplomowych adresujemy do osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje.


  • Dlaczego studia podyplomowe w WSSMiKS?

 

Programy nauczania na naszych studiach podyplomowych zostały opracowane tak, aby przekazać absolwentom jak najwięcej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Aby zdobyte podczas studiów umiejętności specjalistyczne jak najbardziej przystawały do oczekiwań pracodawców.

Kadra prowadząca zajęcia, to przede wszystkim praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach, eksperci w zakresie przekazywanej wiedzy i umiejętności.


NOWOŚĆ!!!
Studia podyplomowe na kierunku Spedycja-Transport-Logistyka  przygotowują do egzaminu certyfikującego kompetencje zawodowe przewoźnika drogowego.
Zaś na kierunku Urzędnik służby cywilnej studia przygotowują do egzaminu urzędnika słuzby cywilnej
Rozpocznij studia podyplomowe w WSSMiKS!

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Najczęściej czytane

Upływa termin składania wniosków stypendialnych

Studencie!Termin składania wniosków stypendialnych upływa 31 października br.Skorzystaj ze stypendium...

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...
Odsłon : 1931797
#