Get Adobe Flash player

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

 

1 października 2017 r. o godz. 12:00 odbyła się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie. W ten sposób uczelnia zainicjowała swój 13 rok funkcjonowania.
Uroczystość rozpoczął swoim przemówieniem J.M. Rektor dr Michał Gołoś. Po wysłuchaniu hymnu państwowego Rektor powitał przybyłych gości oraz skierował kilka słów do zebranych.
Bardzo ważnym punktem było poinformowanie o otrzymanej przez uczelnię zgodzie na organizację studiów licencjackich na kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE.
Uroczystość Inauguracji uświetnili swą obecnością znakomici goście, między innymi przedstawiciele władz administracyjnych i samorządowych Lubelszczyzny oraz pracownicy służb mundurowych i lokalni przedsiębiorcy a także kadra naukowa, studenci i rodzice. Nie wszyscy zaproszeni goście mogli przybyć, część z nich przesłała na ręce Rektora okolicznościowe listy gratulacyjne.
Po przemówieniach nastąpił uroczysty akt immatrykulacji studentów I roku studiów. Studenci złożyli ślubowanie oraz odebrali z rąk Rektora i Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr Izabeli Rycerskiej indeksy. Następnie odsłuchano Gaudeamus Igitur. Po czym Jego Magnificencja Rektor uznał rok akademicki 2017/2018 za otwarty.
Zdjęcia z rozpoczęcia roku akademickiego 2017/2018

 

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Najczęściej czytane

Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 1 czerwca 2018 r. uczelnia będzie nieczynna.

dot. zaliczenia przedmiotu Nauka o polityce w ramach treści programowych w roku akademickim 2017/2018

Studenci I roku studiów niestacjonarnych II stopnia na kierunku Politologia, którzy mają wyznaczone treści...
Odsłon : 2030029
#